Nominováno na ME i MSJ

29.1.2019 Milan Venhoda

Repre družstvo dospělých uzavřelo nominaci na únorové Mistrovství Evropy, nominováno bylo i na juniorské Mistrovství světa, které se koná společně s ME dorostu.

V pondělí 4. února dopoledne odlétá česká výprava na letošní Mistrovství Evropy dospělých, které budou hostit hory na východě Turecka v provincii Kars. Ubytování i závodní arena bude situována v nadmořské výšce 2100 m, závodit se bude na svazích z 95 % zalesněné hory sahající do 2600 m. 

Dle nominačních kritérií byli nominováni tito závodníci: Hančová Petra (LPU), Mechlová Lenka (SHK), Neumannová Kateřina (PVP), Šimková Johanka (SHK); Horvát Petr (SSU), Laciga Radek (SZP), Hašek Jan (LPM), Škoda Jakub (VLI), Matuš Vojtěch (VRB), Vystavěl Ondřej (JPV). Realizační tým povede trenér Richard Klech.

Pitea ve Švédsku se stane v druhé půlce března centrem juniorského MS a dorosteneckého ME (společně s dospěláckým MS, na ně ale nominace proběhne dle výsledků únorového ME).

Nominovaný tým pro MSJ je následující: Markéta Firešová (ZBM), Anežka Hlaváčová (TBM), Jan Hašek (VPM), Ondřej Hlaváč (TBM), Josef Nagy (TJN).

Složení týmu pro Mistrovství Evropy dorostu je: Kateřina Černá (VPM), Tereza Chrástová (STH), Anna Karlová (JIL), Tereza Macholdová (VPM), Lukáš Richtr (VPM), Vít Štefan (STH), Marek Štěrba (SKV). 


« zpět