Lyžařské akademie opět skvělé

21.12.2021 Milan Venhoda

Lyžařské akademie opět skvělé

Plánované prosincové lyžařské a LOB akademie pro mládež proběhly skvěle.

Sněhové podmínky se sice během týdne radikálně měnily, ale lyžovalo se pořád, na programu byly i tréninky zaměřené přímo na LOB a samozřejmě také regenerace + protahování a také suchá mapová příprava. Z počátečního prašanu se díly oblevě stal velmi mokrý sníh, který následně zmrzl na kost. 

Pro nejstarší věkovou skupinu nad 15 let včetně výběru dorostu a juniorů proběhl kemp na Božím Daru pod taktovkou Vaška Zakouřila a Honzy Pecky, samozřejmě za podpory dalších pomocníků. Fotoalbum Jany Bartošové

Pro mladší skupinu se konal kemp na Mísečkách, který vedli Vlasta Zlesáková, Přemek Škoda a Honza Petržela. Fotogalerie Kalibánových a od Petra Horváta

Nyní ještě probíhá třetí kemp - na Paprsku převážně pro moravské účastníky, který trenérsky zaštiťují Petr a Kryšpína Skyvovi a Martin Poklop.

U všech účastníků byl vidět pokrok v technice lyžování a samozřejmě dostali řadu tipů a rad pro další průpravu a trénink. Díky všem, kteří pomáhali při organizaci i realizaci těchto kempů, děti se vrátily sice unavené, ale nadšené a hlavně motivované k dalšímu sportování.


« zpět